Hidroizolim Shala

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHALA HIDROIZOLIM Dje 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sistemi më i avancuar i hidroizolimit të kulmeve te rrafshta, terracave, pishinave, bodrumeve, ballkoneve etj.
Materiale të cilësisë më të lartë në industrinë e hidroizolimeve nga Gjermania dhe Zvicra.
Ekipe zbatuese profesionale dhe të certifikuara nga prodhuesi.
Me SHALA hidroizolim, siguria dhe cilësia është e garantuar!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim