KAMIN-KALLDA per nxemje qendrore 24 kw me pelet

Shitet nga: MT Dje 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Kamin, Kalldan ECO ES 24 kw. per nxemje qendrore vetem me pelet. Eshte perdor vetem dy sezona dhe eshte ne gjendje shum te mire. Eshte model kompakt që vendoset brenda shtëpisë, dhe liron nxehtesi, i ka 24 kw. Kamini ka të integruar pompën qarkulluese, enën ekspanduese, ventilin e ajrit, ventilin sigurues. Dizajn modern, si dhe programim ditor dhe javor te programimit. I pajisur me turbulatorë inox në gypa për këmbim të nxehtësisë, pastrim të lehtë dhe efiçiencë të lartë, >93%. Kamin i dizajnuar sipas normave dhe standardeve EN 303-5 dhe ISO 9001/2000.
Une e kam ble 1600 €
Tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim