LINA IPET Lokali 50m2 me qera , Bregu Diellit01/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: lina 17 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ipet me qera lokali i cili ka 50 m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në katin e parë dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm , Banjo ,Parking
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.
Adresa :Breg Diellit perball Resorant ''Saranda''

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rruga B te kompleksi KAWA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/259-177
ad.elekt: agjensionilina-prishtine@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim