LINA Shitet 5.5 Ari tokë në Çakllavicë 01/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: lina 17 Sht 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet:Toka
Hapësirë: 5.5 ari
Adresa: Çakllavicë afer autosallonit Endriti.
Pronari :Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rruga B te kompleksi KAWA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/259-177
ad.elekt: agjensionilina-prishtine@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim