OFROJMË ME QERA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045222026

Shitet nga: TENDA LULI 12 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojmë me porosi👌 #Tenda të dimenzioneve të ndryshme #Karrika me dhe pa mbulesa #Tavolina me dhe pa mbulesa *Muzik për Dasma Ahengje dhe organizime tjera familjare, montimi dhe transporti gratis,për rezervime edhe porosi na kontaktoni në nr tel,viber +37744/650322 +37745/222026 ose në web Tenda Luli ju mirprësim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim