Pika për femra (widow black)

Shitet nga: Vimax ks Sot 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Widow Black pika ndihmojnë në rritjen e dëshirës së seksit për gratë. 
Mund të përzihet me të gjitha llojet e ujit, pijeve, kafesë, verës dhe lëngut. 
Gratë do të marrin një dëshirë të fortë dhe lëvizje seksuale.  Shtoni gjysmën e shishës në çdo pije 10 minuta para veprimit / seksit, 1 shishe mund të përdoret 2 herë.

 Trajtimi i seksualitetit të ulët për gratë !!  Detaje: Produkte natyrale për përmirësime të grave.  Më e mira me rezultate më të shpejta dhe më efektive!  Produkti seksual i grave Widow Black është një lëng i klasës tretës me pluhur afrodiziak femëror.  Është pa ngjyrë, pa erë, i tretshëm në çdo pije.  Afrodiziaku i shpejtë shërbeu 10 minuta para veprimit / seksit të dëshiruar.  Shkakton një vaginë të grave në kruajtje, etje, dëshirë për më shumë seks.  Kjo shpesh përdoret si një trajtim për gratë me mungesë dëshire seksuale, orgazëm dhe probleme të tjera të zakonshme.  Përdorimi afatgjatë, jo toksik, pa efekt anësor.  Karakteristikat: 1. 100% recetë e pastër me produkte bimore e cila është e përbërë nga disa lloje përbërësish të pastër bimor që nuk kanë asnjë efekt anësor, përthithet mirë pa kimikate të shtuar.  2. Nuk dëmton trupin.  Nuk ka efekte anësore.  Konsumi i zgjatur mund të forcojë trupin, të përmirësojë sistemin imunitar dhe të largojë hendikepin e dëshirës seksuale të ulët
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim