Pompa per Ngjyrosje te Objekteve

Shitet nga: Migjeni 15 Gush 04:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Erdhen modelet me te reja seria e fundit e viti 2017
Pompa per Ngjyrosje te Objekteve
Kapciteti 3500W 7-8 litra per min 350 Bar
Konatako +38349785686
Dyqani gjindet ne Rr. Bajram Bahtiri Te Hani i Dilit Prishtine Kemi pjes dhe servisim per cdo lloje pompe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim