Qipa kartela te liftav ashensorve

Shitet nga: Bardhi Sot 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dhe kopjo qipa apo kartela te liftav (ashensorve) me shumic dhe pakic
044311115
049 247 222
Tag Tags tag fob card rfid RFID kartel lift ashensor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim