RFID Card qipa per lift (ashensor)

Shitet nga: Banes Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes apo kopijoj qipa te liftav (ashensoreve) me shumice dhe paikice te gjithe ne gjendje te rregullt
044 311 115
049 247 222tag: kartela karta rfid RFID tag liftit ashensorve lift
acces control ACCES CONTROL hyrje banesa objekte shtepi siguri kamera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim