Rinovime NGJYROSJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Punë 17 Sht 18:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

.
OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ..
NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS..
KEMI NGJYRA TE KUALITETIT TE PREFERUARA PER DHOMA.
OFROJMË KATALOGE NGJYRASH
MOB 044 903332
Viber +38344903332
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim