Shes 2 Bileta P5 Kosove Qeki

Shitet nga: Buki 17 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë

Shes bileta per lojen Kosove Qeki.Arsyja e shitjes jame jasht shtetit.
1 bilet gjindet ne tribunen P5 rreshti W nr.47 dhe
1 bilet gjindet ne tribunen P5 rreshti V nr.48.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim