(SHITET) BANESË komode në Veternik - Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE Sot 08:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

105 477 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 108.74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA Komode në Veternik - Prishtinë, rruga kryesore e Veternikut dhe rruga Dervish Hima, tek Objektet e Prishtina Stars. Kati i 2-të. Sipërfaqja (108.74m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 3 Dhoma Gjumi

- Korridor

- Banjo

- WC

- Depo

- Ballkon

Banesa është e pa mobiluar

SIGURIA
Sigurim fizik
Mure rrethuese
Lagjja nën mbikqyrjen të kamerave
Hyrja në secilin bllok me kartela, Interfon, mirëmbajtje.

HAPËSIRA GJELBËRUESE DHE KREATIVE
Mbi 70% hapësirë gjelbëruese
Kendi lojrave të fëmijëve
Fontana për freskinë e lagjes
Pishat - për ajër më të paster dhe shëndet më të mirë për banorët
Qasje në rrugë kryesore në të dy anët.

NDËRTIMI ME KUALITET SHUMË TË LARTË
Pëlhura masive të betonit
Kualitet shumë i lartë i materialeve ndërtimore
Parking i jashtem si dhe parking nëntokësore
Gjenerator për ndiqim të përbashkët dhe lifta.

- Çmimi 105477 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim