B207 Banesë me qira në Dardani, me pamje nga parku

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 20:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në Dardani, me pamje nga parku.
Gjendet në katin e 3-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 54 m2.
Banesa është e tëra e mobiluar, ka nxehmje qëndrore me termokos(të qytetit).

Posedon:

Sallon
Kuzhinë(ndaras nga salloni)
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:260 euro
B207

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim