Banesa ne rrugen Bajram Kelmendi 96m2

Shitet nga: lirza 03 Korr 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. Bajram Kelmendi 22A
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banese ne Qender te Prishtines ne Rrugen Bajram Kelmendi prapa Teatrit Kombetar te Kosoves.
Siperfaqja 96m2, Nderetim i Ri qe nga viti 2012, Kati 6-te i banimit.
Banesa ka:
Nje (1) Sallon, Nje (1) Kuzhine te ngjitur me Sallon dhe te ndare me gjysem muri, Nje (1) Banjo, Nje (1) Shpajz, Nje (1) Paradhome, Nje (1) Koridor dhe Dy (2) Dhoma Gjumi (mund ta shihni planin e bashkangjitur ne foton e fundit)
Shitet e mobiluar e gatshme per tu dhene me qera, apo mund te shitet e pa-mobiluar varesisht nga kerkesa e klientit.

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386( 49) 545 181
+383( 44) 374 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim