Banesë 45m2 në shitje në Qendër(Tre Sheshirat).

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 750 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 39m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 45m2.
Banesa është e ambientuar për afarizëm.
Banesa është tërësisht e renovuar, ka instalimin e ri të internetit, instalimin e ri të rrymës si dhe ka ngrohje qëndrore me Termokos.

ID e shpalljes: 10309

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim