Banesë 63m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Muhaxhereve
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherë afër xhamisë, ne objektin e ndërtuar nga kompania “FFB Trade”. Banesa ndodhet në katin e 9-të, është tërësisht e mobiluar dhe ka pamje të hapur dhe të bukur nga Jug-Lindja.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10465

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim