Banesë 74m2 në shitje te 4 Llullat.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 4 Llulat
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te 4 Llullat afër Xhamisë.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10361

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim