Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Hyzri Talla
Sipërfaqe: 81 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.
Banesa gjendet në lagjen Bregu I diellit, afër Qendrës Tregtare dhe Sh.F. Ismail Qemaili, dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor
1. Podrum (6m2)

Banesa ka ngrohje qëndrore me qytet TERMOKOS, ka KAMIN si dhe është e renovuar.

ID e shpalljes: 10215

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim