Banesë 82.9m2 në shitje në Bregun e Diellit.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 82.9m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka afër 120m2.
Banesa gjendet në Bregun e Diellit te shkolla Ismail Qemajli, banesat e kuqe.
Banesa ndodhet në katin e II-të. Banesa ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe posedon ashensor.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Terasë

ID e shpalljes: 10329

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim