Banesë 85m2 në Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bregu i Diellit, Banesat e Hinta
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 85m2 në shitje, lagjja B. i Diellit (ndërtim i vjetër)
Banesa gjendet te Banesat ngjyrë Hiri afër furrës së bukës QERIMI II dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC

ID e shpalljes: 10118

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim