Banesë 85m2 në shitje në Lakrishtë.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte - Bulevardi Bill Klinton
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Lakrishtë, Bulevardi Bill Klinton në objektin ku ndodhet Pro Credit Bank.
Banesa ndodhet në katin e 9-të dhe ka pamje shumë të bukur nga rruga kryesore. Gjithashtu banesa posedon ngrohje qëndrore me Termokos, ashensor dhe hapsirë parkimi para objektit.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma te Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10434

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim