Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 4 Llullat
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te 4 Llullat në Rr. Mustafa Kruja.
Banesa ndodhet në katin V-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa posedon ngrohje qendrore dhe ashensor modern.
Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon më Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10339

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim