Banesë 98m2 në shitje në Qendër.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Qendër në rrugën Shaban Polluzha dhe ka pamje nga rruga Agim Ramadani.
Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe është e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Depo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10468

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim