Banesë Duplex 104m2 në shitje në Pejton - Sante.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 104 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 104m2 në dokumenta dhe ka fletë poseduese. Banesa gjendet në Pejton, rr. Bulevardi Bill Klinton përmbi “Raimonda Cosmetics”.
Banesa ndodhet në katin e 7-të, posedon ashensor dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Depo
| 1 Banjo
| 1 WC
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 10455

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim