Banesë - Garsoniere 36m2+65.7 në shitje në Qendër.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 101.7 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Qendër te 4 Llullat, 2 minuta larg Sheshit dhe ka 36m2 banim dhe 65,7m2 terasë (me pamje të hapur nga qyteti), që në total i bie 101.7m2 me flete poseduese.
Banesa ndodhet në katin e 6-te dhe posedon ashensor. Banesa është shumë e përshtatshme edhe për afarizëm, ku mund të përdoret si zyre.
Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë me sistem nën dysheme (është opsioni edhe me radiatora), si dhe posedon kondicioner.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Dhomë
| 1 Mini Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Terasë 65.7m2

ID e shpalljes: 10409

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim