Banesë - Lokal 60m2 në shitje në Ulpianë.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Ulpianë mbrapa Aleancës dhe ka 54m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 60m2.
Banesa është tërësisht e renovuar, ndodhet në katin përdhesë dhe është shumë e përshtatshme edhe për lokal pasi që ka pamje para dhe prapa objektit, ku edhe mund të bëhen hymje direkt për në banesë. Banesa gjithashtu posedon edhe bodrumin 12m2.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjejtes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10453

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim