- Banesë në - Prishtinë -

Shitet nga: Urban City 11 Korr 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 49.61 m2
Komuna: Prishtinë
- Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Bregu i Diellit në zonen banesat me tulla të kuqe afër ambulantes.
Një lagje shumë e prefëruar në këtë zone me pamje të hapur nga rruga B, dhe qasje të leht në rrugen B.

- Banesa është e pa renovuar ndërtim i vjetër me hapsira të mjaftueshme parkingu dhe gjelbërimi, lagje me infrastruktur të plotë
e kyçur po ashtu në ngrohëtoren e qytetit Termokos.
E veçanta e kësaj banese është se gjat renovimit ka mundësi të përfitohen afro 15m2 më shumë, ku mund të shfrytezohen hapsir banimi.


- Përshkrimi i banesës

Banesë me sipërfaqe | 49.61m2 neto | Kati 3 |
Orientim | Jug - Lindje |
Renditja | Qëndrim ditorë | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |
Me fletë poseduse!

Çmimi: Me marrveshje !

- Për më shumë informata kontakto:
- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber|
- Tel +383 45 4533 055
- E-mail urban.city@outlook.com
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim