Banese - Garsoniere 32m2 në shitje te Mati 1.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 32 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te Mati 1, te banesat e Standardit në objektin e ndërtuar nga “Miri Construction”.
Banesa ndodhet në katin e 9-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10491

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim