Banese ne shitje ne Lagje te Spitalit 2+1

Shitet nga: flatra 03 Korr 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagje te Spitalit
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagje te Spitalit,te Princesha, banesa eshte ekskluzive e mobiluar ne teresi, ka pamje nga Lindja, gjendet ne katin e 4-te, 89m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 70 000 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim