Banese ne shitje ne Ulpiane

Shitet nga: flatra 03 Korr 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane, e mobiluar ne teresi, ka dokumentacion te rregullt, kati i 3-te, 64m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- depo
Qmimi 80 000 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjer au lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim