KERKOJME BANES ME QIRA NE DARDANI PER FAMILJARE*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Burimi Dje 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme banes me qira në lagjen Dardania për familjare 3 dhomeshe.

Banesa duhet të ket këtë renditje:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon me kuzhine
-Banjo
-Terase

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim