Ofrohet banesa me qera ne Dragodan !DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dragodan afer Sach Pizza

Banesa gjindet ne kat te 5-te te banimit (me ashensor funksional), ka kete renditje: sallon me kuzhin, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. E pershtatshme per familjar. Çmimi 300 € + depoziti .

Kodi: 28388
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim