Ofrohet banesa ne Shitje ne Bregun e Diellit !DELT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet #Banesa me siperfaqe 80m2 bruto kurse 87m2 neto ne Shitje ne Bregun e Diellit

Banesa gjindet ne katin perdhes, eshte komplet e renovuar dhe me instalim total te ri. Parket te ri, keramik te re. Ka nxemje qendrore me Termokos.

Çmimi per m2 1210 € (i negociushem). Banesa posedon flete poseduese, kontrat te menjëhershme te Noteri 📑

Kodi: 28002
Per me shume info : 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim