|PEMA|-Shitet banesa 106 m2, Lagjja e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 23:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për shitje banesë 106.9 m2, tek Morea, në lagjen e Spitalit.

__
Banesa 106.9 m2 në katin 4 ndahet në:
sallon me kuzhinë, 3 dhomë gjumi, banjo, wc ndarëse, depo, 2 ballkone.

Banesa 106.9 m2, ka shfrytëzim maksimal dhe ofron gjithcka që duhet për një jetë afatgjate.
__
Për më shumë informata:
045610444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim