|PEMA|- Shitet, banesë 78 m2, Beni Dona

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 23:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishtë
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për shitje, banesë 78 m2, tek Beni Dona në Lakrishtë.

__
Banesa 78 m2 është në katin e 3-të dhe ka shfrytëzim maksimal të hapësirës, të ndarë në:
Sallon me kuzhinë, ku kanë casje në ballkon të vogël, pastaj kemi 2 (dy) dhomë gjumi, ku njëra dhomë ka cajse në ballkonin e 2-të, gjithashtu kemi edhe një banjo.

__
Për më shumë informata:
+377 44 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim