Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: PRISHTINE
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Prishtine ne Rr.Muharrem Fejza.
Banesa ka 56 m2 dhe eshte ne Katin e 4.
Banesa eshte Komplet e Mobiluar.
Banesa ka Pamje te Mire dhe eshte e Gatshme per Banim.
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.comEmail: ringa1@live.deFAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues:
045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim