S116 Shitetbanesa në Tophane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Tophane, afër kolegjit “Riinvest”.
Banesa gjendet në katin e 7-të dhe ka 42 m2.
Eshtë ndërtim i ri dhe i pa banuar më parë.


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:35000
S116


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim