S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104.4 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Bregun e Diellit, prapa Royal Mallit.
Banesa është ndërtim i ri, ka pozitë të mirë me ndricim natyral.
Gjendet në katin e parë dhe ka 104.4 m2.
Marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Shpajz
Koridor


Qmimi:800 euro për m2
S141


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim