S150 Shitet banesa afer Rruges C

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Bregun e Diellit(Mati 2), rruga ‘’Ndue Përlleshi’’, kompleksi Albvision, afër Maxi 24h me dalje në dy rrugët ; Rrugën B dhe C.
Gjendet në katin e 1-rë dhe ka 55 m2.
Ka fletën poseduese!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor


Qmimi:49000 EURO(i diskutueshëm)
S150Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim