S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, ndërtim i MAB-Projectit.
Banesa gjendet në katin e parë me sipërfaqe prej 55 m2.
Ka të gjitha mobilje të reja dhe të pashfrytëzuara, kuzhinën nga “Gorenja”.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor
Garazh

Qmimi:65000 euro
S168

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim