S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi.
Ndërtim i Zariqi Construction, gjendet në katin e 5-të pa liftl dhe me sipërfaqe prej 120 m2.
Eshtë e gjitha e mobiluar me pajisje të reja, ka 3 rezervuare të ujit!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë
3 Dhoma të gjumit
3 Ballkona
2 Banjo
Koridor

Qmimi:60000 euro
S172

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim