S173 Shitet banesa në Dardani, pamje nga rruga

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Dardani ndërtim i vjetër me pamje fantastike nga rruga kryesore.
Gjendet në katin e 4-të pa lift dhe ka sipërfaqe prej 70 m2, ka nxehmje qëndrore me termokos.
Ka fletën posedusese, marrëveshja bëhet menjëherë tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:70000 euro
S173

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim