S174 Shitet banesa në Rrugën B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Rrugën B, përmbi Momo caffe, rendi i parë.
Eshtë ndërtim i Dervishollit, gjendet në katin e 8-të me lift dhe sipërfaqe prej 85 m2.
Ka nxehmje qëndrore me termokos, marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi:83000 euro
S174

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim