S179 Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, Lagjia e Spitalit, ndërtim i Limi- Project.
Banesa gjendet në katin e 6-të me lift dhe ka 53 m2.
Eshtë e gjitha e mobiluar.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:700 euro për m2
S179

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim