S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Emshir-Kalabri, ndërtim i Central Constuction, afër xhamisë.
Një kompleks shumë i përshtatshëm me hapësirë të mjaftueshme, gjendet në katin e parë me lift dhe ka sipërfaqe prej 86 m2.
Banesa është e mobiluar!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:75000 euro
S180

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim