S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Matin 1, rruga “Muharrem Fejza”, objekti Royal City.
Gjendet në katin e 4 me 2 lifta funksional, dhe sipërfaqe prej 63 m2.
Banesa është e pamobiluar, ka dyer dhe dritare shume kualitative, është e orientuar nga përëndimi, pra dielli i bie në mesditë, me nxehmje qëndrore të qytetit(termokos).
Parakontrata bëhet tek noteri!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:63000 euro
S184

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim