S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Ulpian, objekti i parë prapa AAK-së.
Gjendet në katin përdhes me sipërfaqe prej 60 m2.
Eshtë e renovuar, dhe e mobiluar në tërësi, e përshtatshme edhe për cfarëdo veprimtarie biznesore.
Ka fletën poseduese, përkthimi bëhet menjëherë tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:150.000 euro
S185

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim