S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër xhamisë, ndërtuar nga FFB-Trade.
Gjendet në katin e 7-të me lift funksional dhe sipërfaqe prej 83 m2.
Banesa është e gatshme për banim, dhe është e gjitha e mobiluar.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:83000 euro
S191

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim