S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, ndërtim i BS Groupit.
Gjendet në katin e 6-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 70 m2.
Eshtë e tëra e mobiluar, parakontrata bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:56000 euro i diskutueshëm
S201

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim