S216 Shitet banesa 3 dhomëshe 55.000 euro ,Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 21:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Emshir-Kalabri me cmim shumë të volitshëm.
Banesa është e gjitha e mobiluar me mobilje të reja gjithashtu edhe klim, dhe ka sipërfaqe prej 85 m2.
Gjendet në katin e 10-të me dy lifta funksional.
Banesa është tek kulla e 5-të, dhe marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:55000 euro
S216

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim